Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

2017/2018. tanév

1. osztály - Oszályfőnök: Gáspár Ildikó

Bajnok Gréta
Bálint Ádám
Csabai Cseperke Minka
Dobri Szilárd
Dravecki Zorárd Lőrinc
Felföldi Barbara
Krizs Máté
Márton Levente
Németh Lilien Laura
Oláh Natália
Pap Jana Karina
Pogácsás Antal
Szadai Zoé Hanna
Vasinka Miklós
Viktor Fruzsina
Vörös Anna Eszter

2. osztály
- Oszályfőnök: Druhaloczki Erzsébet

Bálint Barnabás
Balog Brigitta
Balogh Lilla
Bredák Dominik
Demeter Hanna
Kiss
Molly
Lami Kamilla
Merész Milán Erik
Molnár Boglárka
Orbán Tibor

3. osztály -
Oszályfőnök: Cserné Bánfalvi Gizella

Balogh Réka
Bődi Áron
Csabai Merse Sólyom
Dabi Roland
Dravecki Ménrót Ágoston
Fekete Iringó
Garai Dániel
Jakab Bálint
Márton Anita
Mihály Bianka

Mihály Dávid
Paragovics István Kevin

Pöszér Jázmin Lili

Schadi Levente
Szarka Gergő Krisztián
Szircsák Gábor
Tóth Dávid

4. osztály - Oszályfőnök: László Irén

Bálint Botond

Berki Vanessza

Bódi Bernadett
Bodrogi Zsófia Virág
Császár László Bence
Cser Imre Gergő
Diatta Fatime Fanni
Felföldi Viktória
Karakó-Till Liána
Kelemen Kata Boglárka
Mihály Márk Levente
Oláh Mercédesz
Richter Senon
Ottília
Szász Máté

Szircsák Evelin

5. osztály
- Oszályfőnök: Tóth Zita

Borsi Boglárka
Bődi Kornél
Bredák Patrik
János
Czihat Vivien
Csabai Álmos  
Demeter Hunor
Diatta Jázmin
Kata
Farkas Lili Amanda
Flak Zsombor

Fonyódi Zoé
Hanna
Gréczi Ákos
Tibor
Hujber Lili
Kata
Kállai Kitti
Kovács Liliána
Kitti
Ludányi Flóra
Márta
Makács Csenge
Molnár Hunor
Németh Hanna
Pap László

Pöszér Milán Márk


6. osztály
- Oszályfőnök: Krenkó Károly

Antal Virág
Bereczki Tímea
Berényi Blanka
Eszter
Farkas Alex
Fazekas Benedek
Fazekas Boróka
Felföldi Nikoletta
Földes Ádám
Tamás
Gáspár Gergő

Kelecz Tibor
Keserű Zselyke
Míra
Kovács Zakariás
Krizs Rich
árd
Merész Rich
árd Zoltán
Mohamed Lilla

Pöszér Evelin Brigitta

Rajki Alexandra
Vas Noémi
Nikolett

7. osztály
- Oszályfőnök: Sörösné Telek Etelka

Antal Dusán
Berki Dzsenifer
Evelin
Czihat Me
rcédesz
Demeter Balázs
Flak Kolos
Fodor Csilla Ildikó
Gaál Julianna
Hujber Levente
Makács Fanni
Németh Patrik Donát
Precop Alexandra Dóra
Richter Kimberli
Izabella
Szögezdi Kitti

U
jhelyi Máté
Tandari Alex
Varga Cintia Szabina
Vörös Alexandra

8. osztály
- Oszályfőnök: Czitáné Schulman Krisztina

Fonyódi Noel Benmin
Galambos Petra
Gózon Gyula
Roland
Hajd
u Viktória
Kovács Zsanett
László Vanda
Madarász Dominik
Dániel
Nagy Norbert
Pallai Viktória
Laura
Tóth Levente
Ábrahám
Tóth Máté
Bence

Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz