Hétfőn, április 17-én pályaorientációs napon ismerkedhettek alsó és felső tagozatos diákjaink a cukrászok, autószerelők, rendőrök, mentősök, védőnők, szociális munkások és IT szakemberek munkájával, a szakma szépségeivel és nehézségeivel. A harmincperces foglalkozásokon játékos feladatokat kaptak, beszélgethettek meghívott vendégeinkkel. Előadóink között volt Vajda Attila olimpiai bajnok is, aki kajakozásra, egészséges életmódra, sportolásra bíztatta a diákokat; a foglalkozásai végén pedig mindenki megnézhette és kézbe is vehette legbecsesebb érmeit.

Köszönjük, hogy jelenlétükkel emelték a program színvonalát!

Vajda Attila                 olimpiai bajnok

Lux Mónika                 cukrász

Horváth Ágnes            rendőr százados

Urbán István               rendőr főtörzsőrmester

Tigyi Balázs                 szociális munkás                                

Samu Bálint                autószerelő

Krajczár Jánosné         védőnő

Sörös Gábor                Mentőszolgálat munkatársa

Tóth László                 Mentőszolgálat munkatársa 

no images were found

Kategóriák: Iskola