Az 1. és 2. osztályosok Ráckevére látogattak a városi könyvtárba, ahol játékos foglalkozáson ismerkedtek meg a könyvtár használat szabályaival.
Kategóriák: Iskola
Az 1. és 2. osztályosok Ráckevére látogattak a városi könyvtárba, ahol játékos foglalkozáson ismerkedtek meg a könyvtár használat szabályaival.