A nyolcadikosaink búcsúznak és búcsúztatjuk őket.
Iskolai hagyomány a bolondballagás, amikor ballagóink végig járják az iskolát, és csatlakoznak hozzájuk gyerekek, felnőttek. Így együtt egy nagy zenés kavalkáddal zárjuk a délelőttöt.
Délután a bankett keretében a 7. osztály köszön el tőlük, majd versekkel, virágokkal és szerenáddal búcsúznak tanáraiktól. Az estét közös zenés, bulizás zárja.