A 2. 3. és 4. osztályosok Ópusztaszeren jártak a történelmi emlékparkban. Az utazás fantasztikusan jól sikerült: a Feszty körkép, a 3D-s mozi, a skanzen, erdei akadálypálya, jurták, játszóterek rengetek élményt nyújtottak a gyerekeknek. Elfáradva az egész napos sétálástól és élményektől, jókedvűen tértek haza. Utaztatásukat ezúttal is köszönjük az egyik szülő önzetlen felajánlásának!
Kategóriák: Iskola